خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

گام اول گرفتن مشاوره سئو است. کارشناسان سئو سایت شما را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و در نهایت یک پروپوزال و گزارش سئو از وضعیت وب‌سایت شما تهیه می‌کنند. در این گزارش سایت شما از از لحاظ سئو داخلی، سئو خارجی و تمامی مباحث مرتبط به سئو تکنیکال آنالیز می‌شود.

 1. مشاوره در مورد تحقیق کلمات کلیدی (Keyword research) و تحلیل رقبا
 2. مشاوره جهت یافتن بهترین کمپین های تبلیغاتی
 3. مشاوره جهت تولید محتوا (متن، گرافیک، مدیا)
 4. مشاوره جهت برطرف کردن مشکلات فنی و محتوایی سئو سایت
 5. مشاوره جهت آنالیز سایت و آنالیز سئو سایت های رقبا
 6. مشاوره جهت تحلیل آنالیزهای انجام شده و افزایش بازدید سایت
 7. مشاوره در ارتباط با تعیین استراتژی سئو (SEO Strategy) : استراتژی سئو، در واقعی نقشه راه، برای رسیدن به هدف مورد نظر شما بوده که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت تعیین می‌شود.
 8. مشاوره در ارتباط با بهبود سئو داخلی (ON-Page SEO) سئو داخلی یکی از عوامل بسیار مهم برای گرفتن امتیاز مثبت در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو، بینگ و غیره است.
 9. مشاوره در ارتباط با بهبود سئوی خارجی (Off-Page SEO) برای رسیدن به رتبه بسیار مناسب در گوگل این مورد اهمیت زیادی دارد. لینک بیلدینگ یا لینک سازی و سیگنال‌های خارجی یکی از خدمات ارائه شده در این بخش است.
 10. مشاوره در ارتباط با تحلیل رقبا (Competitors Analysis) بررسی وضعیت فعلی شما نسبت به رقبای تان و راهکارهای آن‌ها در بهبود جایگاهشان در گوگل در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.
 11. تحلیل چگونگی افزایش نرخ تبدیل (Conversion Optimization)

تحلیل‌های دقیق به منظور افزایش نرخ تبدیل و روش درآمد، از جمله خدمات مشاوره سئو ارائه شده توسط تیم سئو است.

تعرفه و قیمت مشاوره سئو آرانیک وب به ازای هر ساعت ۲۵۰ هزارتومان و یا برای گزارش کامل آنالیز سئو و تحلیل سایت پی دی اف ۱۰ تا ۱۵ صفحه‌ای است.

 

پیش از سفارش سئو باید بدانید:

 • از آنجایی که محتوا هسته اصلی سئو را تشکیل می دهد و پادشاه است، بهینه سازی سایت‌هایی که محتوای غیر مفید، کپی و اسپم دارند و یا مطلبی جهت ارائه ندارند (مانند سایت های تفریحی) و همینطور خبرگزاری‌ها و مجلات اینترنتی و سرگرمی امکان پذیر نیست و برای آن‌ها خدمت آموزش را داریم. استراتژی سئو به محتوای مناسب وابسته است. استفاده از محتوای کپی و بی‌کیفیت مانع به نتیجه رسیدن استراتژی های سئو سایت است.
 • کلمات کلیدی چند بخشی (کلمات دم بلند Long tail) ساده تر از سایر کلمات به نتیجه می‌رسند و برای شروع کار پیشنهاد می‌شود از کلمات پر رقابت و دشوار پرهیز کنید.
 • هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد. سئوکارارن سایت را بهینه می‌کنند و تحویل می‌دهند. پیشنهاد می‌شود برای کسب و کار شما یک یا دو نفر برای آموزش سئو تجهیز کند، تا برای همیشه سایت شما بهینه باشد.
 • در نظر داشته باشید که رتبه بندی وب سایت ها در گوگل بر اساس آپدیت بودن محتوای سایت و کار مستمر است و هر کسی که داخل این رقابت به صورت مستمر تولید محتوای خوبی نداشته باشد را حذف می‌کند.
 • برای دستیابی به نتیجه مطلوب لازم است ۶ تا ۱۲ ماه به صورت مستمر روی سایت شما سئو انجام شود. کمتر از این زمان دستیابی به نتیجه دلخواه با سئو کلاه سفید یا حتی خاکستری دشوار خواهد بود. مدت قرارداد هنگام سفارش سئو برای سایت تان باید این نکته را در نظر داشته باشید که سئو یک فرآیند زمان بر است ولی نسبت به تبلیغات هزینه کمتر و اثر دائمی تری دارد و به صورت آنی و در کوتاه مدت به نتیجه نخواهد رسید. قرارداد های سئو معمولا ۸ ماهه و ۱ ساله تنظیم می‌شوند تا نتیجه کار بهتر قابل لمس باشد. در این صورت می‌توان انتظار داشت نتایج بهتری حاصل شود و سنجش عملکرد متخصصان سئو نیز ساده تر خواهد بود. 
 • بهینه سازی برای کلماتی که خود آرانیک وب در سرچ با آن‌ها بالا هست امکان پذیر نیست.
 • بهینه سازی سایت‌های خلاف شئونات قوانین جمهوری اسلامی ایران امکان پذیر نیست.

(تخفیف ویژه برای کسب و کارهای کوچک، شرکت‌های دانش بنیان و شرکت های استارت‌آپ)

 

روش سفارش سئو و بهینه سازی سایت

برای سفارش سئو و بهینه سازی سایت به آرانیک کافی است فرم زیر را تکمیل کنید، کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار می‌کنند. 

قیمت سئو وب سایت به نحوه انجام خدمات توسط شرکت های سئو و همچنین هدف کسب و کار شما بستگی دارد.